Erediensten

 
Dienst zondag 30 oktober  
Liturgische kleur: Groen
Aanvang: 10:00 uur
Voorganger: Ds. Wim Sulimma
Organist: Erik Nijzink
Bijzonderheden:  
 
Dienst zondag 6 november
Liturgische kleur: Groen
Aanvang: 10:00 uur
Voorganger: Ds. Jennie Lambers
Organist: Anneke Hamberg
Bijzonderheden:  
  
Dienst zondag 13 november  
Liturgische kleur: Groen
Aanvang: 10:00 uur
Voorganger: Dhr. Frits Sprenger
Organist: Tinus Broekroelofs
Bijzonderheden:  
  
Dienst zondag 20 november 
Liturgische kleur: Wit
Aanvang: 10:00 uur
Voorganger: Drs. Janny Maatjes - Hulsing
Organist: Erik Nijzink
Bijzonderheden:
  
Dienst zondag 27 november  
Liturgische kleur: Paars
Aanvang: 10:00 uur
Voorganger: Ds. Wim Sulimma
Organist: Hilda Smit
Bijzonderheden:  
 
 
Dienst zondag 4 december  
Liturgische kleur: Paars
Aanvang: 10:00 uur
Voorganger: Dhr. Geert Stevens
Organist: Irma Zuur
Bijzonderheden  
   
Dienst zondag 11 december  
Liturgische kleur: Paars
Aanvang: 10:00 uur
Voorganger: Ds. Hetty Cohen Stuart - Fens
Organist: Anneke Hamberg
Bijzonderheden:  
   
Dienst zondag 18 december  
Liturgische kleur: Paars
Aanvang: 10:00 uur
Voorganger: Ds. Leo van der Veer
Organist: Erik Nijzink
Bijzonderheden:  
   
Dienst zaterdag 24 december  
Liturgische kleur: Wit
Aanvang: 21:30 uur
Voorganger: Dr. Hans Nobel
Organist: Tinus Boekroelofs
Bijzonderheden:  
   
Dienst zondag 25 december  
Liturgische kleur: Wit
Aanvang: 10:00 uur
Voorganger: Dr. Hans Nobel
Organist: Anneke Hamberg
Bijzonderheden:  
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Dienst zondag 28 augustus Liturgische kleur:GroenAanvang:10:00 uurVoorganger:Dr. Hans NobelOrganist:Hilda SmitBijzonderheden: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dienst zondag 4 september  Liturgische kleur: Groen Aanvang: 10:00 uur
 Voorganger: Ds. Wim Sulimma Organist: Anneke hamberg Bijzonderheden:      Dienst zondag 11 september 
 Liturgische kleur: Groen Aanvang: 10:00 uur Voorganger: Ds. Frans de Boer - Knegt Organist: Irma Zuur Bijzonderheden:      Dienst zondag 18 september   Liturgische kleur: Groen Aanvang: 10:00 uur Voorganger: Werkgroep Organist: Erik Nijzink Bijzonderheden:      Dienst zondag 25 september Liturgische kleur:GroenAanvang:10:00 uurVoorganger:Dr. Hans NobelOrganist:Tinus BroekroelofsBijzonderheden: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dienst zondag 2 januari  Liturgische kleur: vakje groen Aanvang: 10:00 uur Voorganger: Ds. Leo van der Veer Organist: Erik Nijzink Bijzonderheden: Morgengebed     Dienst zondag 9 januari 
 Liturgische kleur: vakje groen Aanvang: 10:00 uur Voorganger: Ds. Frans de Boer - Knegt Organist: Tinus Broekroelofs Bijzonderheden: